Krátkodobé cestovní pojištění

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Krátkodobé cestovní pojištění

  • Vybereme vám nejvhodnější cestovní pojištění pro váš výlet nebo dovolenou mimo Česko.
  • Upozorněníme na limity, výluky a případně skryté podmínky, které by vás mohly později překvapit.
  • Sjednáme vám rychle a bezpečně cestovní pojištění. Abyste mohli v klidu vyrazit.
Získat nejlepší cenu

Možná máte od své banky dlouhodobé cestovní pojištění k platební kartě. Nebývá to však pravidlem, spíše výjimkou a doplňkem k dražším bankovním účtům a kartám. Navíc limity nastavení pro takové cestovní pojištění bývají často nižší než u speciálně, tzn. pro tento účel sjednaného pojištění. Cestovní pojištění vás chrání před nečekanými výdaji při vašich cestách mimo rodnou hroudu a mimo Česko. A věřte, že výdaje to mohou být často astronomické. I v Česku by vás ošetření u lékaře, na pohotovosti či úrazovce stálo balík, nebýt vašeho zdravotního pojištění. V zahraničí ovšem takové pojištění neplatí. Pokud se vám tedy něco stane a budete potřebovat zdravotní péči, bez cestovního pojištění půjde všechno z vaší kapsy. A mohou to být deseti, statisíce nebo dokonce miliony. Není to strašení. Je to realita. Je proto dobré při pravidelnými výjezdech mimo domov mít sjednáno dlouhodobé cestovní pojištění, při krátkodobých výletech nebo dovolených stačí krátkodobé cestovní pojištění. S obojím vám pomůžeme. Vše vyřešíme rychle a komfortně. Bez starostí pro vás.

Typy cestovního pojištění

  • Krátkodobé cestovní pojištění

Rychlovka pro vaše nahodilé výjezdy mimo rodnou hroudu. Jde např. o víkendové cesty za zábavou a relaxem, letní nebo zimní dovolené. Při sjednávání bereme v úvahu charakter vaší cesty, zda jde o soukromou nebo pracovní cestu a zda se jedete s rodinou válet na pláží nebo např. sjíždět divokou řeku či šplhat na šestitisícovku. V případě adrenalinových akcí musíme vybrat vhodný typ specializovaného pojištění, které bere v úvahu vyšší rizikovost cesty

Co pojištění obsahuje?

Zlatý standard jsou léčebné výlohy. Obvykle jde o největší pálky, pokud se něco stane. Jeden blbý let vrtulníkem do nemocnice vás totiž může stát i víc než 100 tisíc. A to na vás ještě doktor ani nesáhl. Na léčebných výlohách se tedy rozhodně nevyplatí šetřit. K léčebným výlohám se může přidat úrazové pojištění, asistenční služby a třeba i pojištění zavazadel či odpovědnosti za škodu. Vše záleží na typu pojištění, limitech a taky výlukách. Ty za vás samozřejmě prozkoumáme a na chytré kličky upozorníme.

Prosím, dejte nám základní údaje o vás a vaší cestě, abychom si mohli udělat hrubý přehled o tom, co budeme pojišťovat. S detaily se potom ozveme skrze telefon či email.

Základní údaje o pojistníkovi
+

Adresa

Další informace
Zpracovávame váš požadavek