Proč pojištění přes Insiacare?

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Proč pojištění přes Insiacare?

05/03/2019 Libor Zezulka

Proč řešit pojištění na Insiacare.cz? Protože stojíme na vaší straně. A vybereme vám to nejlepší, co trh nabízí.

Jako koncový zákazník, ať už soukromá osoba nebo firma, nemáte možnost vstřebat všechny dostupné nabídky na trhu. Pojišťoven je spousta, produktů ještě daleko víc a specifik a podmínek v nich úplně nejvíc. Jelikož ročně řešíme desítky tisíc smluv a tisíce pojistných událostí, máme přehled. Téměř dokonalý přehled o tom, co se na trhu děje a jaké pojistné produkty nabízí. A tento přehled využíváme ve váš prospěch. 

  1. Srovnáme pro vás ceny pojištění na trhu. Ať už povinného ručení, havarijního pojištění, pojištění odpovědnosti nebo cestovního pojištění. I pokud vám jde čistě o cenu, umíme pomoci. U některých produktů vám rovnou zobrazíme základní srovnání cen. Samozřejmě preferujeme raději komplexní přístup, tedy hledání nejlepšího poměru ceny vs. výkon pro vás. Nejnižší cena není dobré měřítko. 
  2. Pomůžeme s výběrem. Vy nám dáte základní parametry např. k firemnímu pojištění, nebo pojištění kanceláře či domácích mazlíčků a my vám pošleme zpět nabídku. Vysvětlíme možnosti a přednosti vybraného nejlepšího pojištění právě pro vás.
  3. Vše zařídíme, nachystáme. Jakmile ukážete na konkrétní nabídku, vše nachystáme, zařídíme. Vaše starosti s pojištěním spojené snížíme na absolutní minimum. 
  4. Zrychlíme řešení škody. Dojte-li na pojistnou událost, budeme stát na vaší straně. Poradíme s nahlášením škody, pokusíme se maximálně urychlit řešení škody a vyplácení pojistného plnění. Protože víme, jak na to. Viz. stránka O nás.
  5. PŘIPRAVUJEME: Dáme vám dokonalý přehled. Díky naší unikátní aplikaci vám dáme přehled o všech vašich pojistných smlouvách. O tom, co máte uzavřeno, u jaké pojišťovny, za jakých podmínek a stejně tak přehled o všech škodách. Konečně budete mít v pojištění dokonalý pořádek, a to napříč všemi smlouvami a pojišťovnami. 

Jak začít? Vyberte si pojistný produkt, který vás zajímá a klikněte na tlačítko Spočítat Cenu. Vyplňte základní údaje a klikněte na Získat nejlepší cenu. Vše se odešle k nám a my se vám ozveme s dalším postupem. 
Nahlásit telefonicky
+420 226 289 912
Nahlásit online
Nahlásit škodu ONLINEDiskuze (0)