Pojištění Domu / Nemovitosti

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Výhodné pojištění domu / nemovitosti

  • Srovnáme pro vás nejlepší nabídky pojištění domu či obecně nemovitosti na trhu.
  • Vyřadíme nejméně vhodné nabídky na základě vašeho zadání a charakteru domu.
  • Společně vybereme a sjednáme nejvýhodnější pojištění domu odpovídající přesně vašim potřebám.
Získat nejlepší cenu

Dům či obecně nemovitost představuje vrchol v majetkové pyramidě člověka. Je nejdražší na pořízení a často i udržování. A hlavně, pokud se něco zničí, rozbije, spadne, vrátit to zpět do původního stavu stojí nejvíc peněz. A může to sakra bolet. Proto se vyplatí věnovat pojištění domu / nemovitosti zvláštní pozornost.

Dům není Domácnost. A opačně

Častá chyba při volbě a kombinaci pojištění spočívá v nesprávném pochopení pojištění stavby a domácnosti. Jde totiž o dvě odlišné položky a často i dva rozdílné produkty. Pokud např. financujete nový dům zčásti hypotékou, budete nuceni si pořídit i pojištění stavby. Banka se snaží tímto krokem ochránit vklad svých peněz do půjčky na vaší nemovitost. Pojištění stavby/domu/nemovitosti se nabízí na trhu v různých variantách, kombinacích a balíčcích. Může být levné, dražší i drahé. Výpočet závisí na mnoha parametrech, a to lokalitě, ceně domu, samozřejmě rozsahu krytí. Vaše pojistka může počítat s náletem ptáků na vaši fasádu, útokem zlodějů i hlodavců, vandalismem i sprejerstvím, dokonce i dočasnou odstávkou vody.

Živel nepřekvapí. Povodně mohou

Základ tvoří živelní škody jako např. bouřky, vichřice, pády stromů, zemětřesení atd. Pojištění kryje poškození nebo zničení částí stavby, např. střechy, krovů, obvodových zdí atd. Zbystřit byste měli v případě povodně, neboť zde pojišťovny kladou velký důraz na záplavová území vedená v povodňových mapách. Mapy k náhledu např. ZDE. Pokud se váš dům nachází v některé ze záplavových zón 1 – 3, bude to mít vliv na výši pojištění. V případě zóny 3 se může stát, že pojišťovna odmítne takový dům pojistit nebo bude požadovat vysoké pojistné. Zóna 4 už znamená vysoké riziko povodně a tedy skoro nepojistitelnost. I takovou situaci můžeme pomoci řešit, nutná však bude podrobnější konzultace a zřejmě návštěva pracovníka pojišťovny. Chcete-li zvolit nejlepší variantu pojištění domu/nemovitosti a k tomu případně i vhodnou variantu pojištění domácnosti, obraťte se na nás. Najdeme vám to nejlepší a nejvhodnější.

Prosím, dejte nám základní údaje o vás a vaší nemovitosti, abychom si mohli udělat hrubý přehled o tom, co budeme pojišťovat. S detaily se potom ozveme skrze telefon či email.

Základní údaje o pojistníkovi
+

Adresa

Další informace


Zpracovávame váš požadavek