Partnerství

Staráme se o desítky tisíc klientů. Podívejte se, proč se vám vyplatí k nim přidat.

Ikona Člen silné sítě

Jsme členem sítě INSIA, jedné ze dvou největších makléřských sítí v Česku a také součástí největší makléřské sítě na světě MARSH. víc informací

Ikona Registrace u ČNB

Jsme registrovaní u ČNB a podléháme jejímu dohledu. To vám dává garanci profesionálních služeb a jistoty slušného zacházení. víc informací

Ikona Desítky tisíc klientů

Nejsme žádná ořezávátka. Ročně zprocesujeme desítky tisíc smluv a pomáháme řešit tisíce vzniklých škod. Máme zkušenosti. víc informací

Ikona Smlouvy i škody

Naše služby nekončí podpisem a zaplacením smlouvy. Díky za vaše prachy a nazdar. Jsme makléři. Staráme se u vás až do konce. víc informací

Partnerství, na kterém vyděláte

Proč byste s námi měli spolupracovat?

01

Máme zázemí a zkušenosti

Máme zázemí a zkušenosti

INSIA a.s. je největší makléř v CEE regionu a několikrát za sebou nejrychleji rostoucí firma dle Deloitte. Má dlouhodobé vztahy se všemi pojišťovnami a na trhu se zprostředkováním pojištění působí od roku 1992.

02

Nezávislost na jedné pojišťovně

Nezávislost na jedné pojišťovně

Spojit doprovodné pojistné výnosy a služby s jednou pojišťovnou je pro vás riskantní. Napojením na naše systémy získáte automatický přístup k tomu nejlepšími na trhu. Místo jedné pojišťovny získáte všechny.

03

Skutečná marketingová podpora

Skutečná marketingová podpora

Víme, že motivace je důležitá, proto vaše prodejce pravidelně motivujeme atraktivními soutěžemi. A vaše prodejny či eshopy vyzbrojíme funkčním marketingem a také prodejními videi.

04

Nová smlouva = 2 minuty času

Nová smlouva = 2 minuty času

Čas jsou peníze. Proto jsme sjednání nové smlouvy natolik zjednodušili, aby zabralo vašim prodejcům minimum času. Díky tomu mohou méně "papírovat", více prodávat a věnovat se vašim klientům a jejich potřebám.

05

Automatizovaný ONLINE prodej

Automatizovaný ONLINE prodej

Postavili jsme robustní API. Díky tomu jsme schopní prodej pojistných produktů v e-shopu téměř plně automatizovat. Skrze API eshop načte ceny, automaticky vytvoří smlouvu, klient automaticky obdrží na svůj email certifikát.

06

Rozvoj obchodních dovedností

Rozvoj obchodních dovedností

Ukázat vašim prodejcům jednou za půl roku povinnou prezentaci není k ničemu. Školíme prodejce fyzicky i online na obchodní dovednosti a reálně demonstrujeme, jak obsloužit klienta a dosáhnout prodeje.

07

Zajistíme opakovaný prodej

Zajistíme opakovaný prodej

Dokonalý přehled o škodách vám přináší zásadní výhodu. Dokážeme vrátit klienta na vaši prodejnu nebo do eshopu a vygenerovat dodatečný prodej. Za zůstatkový limit si u vás klient koupí nové zařízení, nebo mu prodáte příslušenství k opravenému.

08

Komfortní hlášení škod

Komfortní hlášení škod

Kvalitně vyřešená škoda generuje spokojeného zákazníka. Proto vašim klientům dáváme možnost nahlásit škodu online na webu, nebo pomocí telefonní linky. Zákazník si zároveň může jednoduše online zkontrolovat i STAV škody.

09

Napojení na ERP systémy

Napojení na ERP systémy

Náš trvale vylepšovaný systém API, které automaticky zrcadlí nové funkce aplikace, dovoluje napojení i na komplexní ERP a pokladní systémy. Vaši prodejci tak mohou sjednávat pojišťění přímo z vašeho pokladního systému.

10

Řešíme problémy. Za všechny

Řešíme problémy. Za všechny

Naše role je v obchodním vztahu zásadní. Řešíme problémy, na které nikdo jiný nemá čas. Přitom na nich stojí růst výnosů a úspěch. Řešíme škody, fakturace, IT, problémové případy, sazby, produkty. Víc info ZDE.

11

Detailní přehled škod

Detailní přehled škod

Nemít přehled nad aktuálním stavem škod se podobá strkání hlavy do písku. Klient si u vás koupil pojištění a bude se vás chtít zeptat i na jeho stav. Škodu nebo třeba zůstatek. Náš unikátní přehled škod vám dává absolutní přehled o stavu dění.

12

Individuální cenová politika

Individuální cenová politika

Dle vašeho specifického prodejního mixu a výsledků připravíme takový ceník, který zajistí dlouhodobou udržitelnost a maximální výnosy. Koncovou cenu produktu však můžete sami upravit a tím získat dodatečný výnos.

13

Upsale a další pojištění

Upsale a další pojištění

Zajistíme pro vás profesionální upsale pojišťovacích produktů a dokážeme rovněž automatizovat nabídku doprovodných pojišťovacích produktů. Vašim zákazníkům tak nabídneme špičkové pojišťovací produtky s jednoduchým sjednáním.

14

SMS info pro zákazníky

SMS info pro zákazníky

Spokojenost koncového zákazníka úzce souvisí s jeho informovaností. Klient potřebuje vědět, co se děje. Proto vaše klienty informujeme o každé důležité události pomocí SMS. Klient vždy zná aktuální stav.

15

Jsme partneři APPLE v ČR a SK

Jsme partneři APPLE v ČR a SK

Námi definované (společně s vybranými pojišťovnami) Prodloužené záruky a Náhodné poškození a odcizení si vybrala většina autorizovaných prodejců Apple v ČR a SR. Jejich spokojenost je pro nás důkazem, že jdeme správnou cestou.

Jeden partner. Všechny pojisťovny

Napojením na naše výkonné API a naše služby získáte okamžitý přístup k celému trhu. Nebudete mít tedy k dispozici jednu pojišťovnu a její produkty, ale to nejlepší, co daný trh nabízí. Proces zůstane díky nám vždy stejný, ale produkty budou od všech pojišťoven napříč trhem, s nejlepšími parametry a za nejlepších cenových podmínek. Postaráme se totiž O produkt, Proces, Vývoj i Obchod. Abyste se vy mohli soustředit na své zákazníky.

Jeden partner. Všechny pojisťovny

Naši partneři

Europ Assistance
Česká pojišťovna
Česká podnikatelská pojišťovna
UNIQA
KOOPERATIVA
GENERALI
AXA Pojišťovna
Allianz
ČSOB
ERGO pojišťovna
Direct pojišťovna
Colonnade

Pojištění odpovědnosti. Pro práci i běžný život

Chyba z nepozornosti, hloupý přešlap, vás může v běžném životě stát spoustu peněz. V zaměstnání už může jít o miliony a ohrožení existence celé firmy a pracovních míst. Proto se vyplatí mít pojištění odpovědnosti.

prečíst celý článek →

Prodloužená záruka na auta i elektroniku

Jaký první dotaz vám položí kupující, když vystavíte do inzerce věc,  kterou jste nahradili novější nebo už nepotřebujete? Fén, televizi, ledničku nebo klidně auto? JE TO V ZÁRUCE? Záruka dává kupujícímu jistotu, že si nepořídí něco, co bude mít za pár týdnů nulovou hodnotu, nebo bude vyžadovat nákladnou opravu.

prečíst celý článek →

Levné pojištení domácnosti, stavby nebo bytu

Hledáte nejlevnější pojištění domu nebo nemovitosti? Potřebujete pojistit byt? A víte, že pojištění bytu není totéž, co pojištění domácnosti? Pomůžeme vám s výběrem toho nejvhodnějšího pojištění pro vás a zajistíme nejlepší cenu a krytí.  

prečíst celý článek →

Cestovní pojištění pro vaše dovolené i pravidelné cesty

Nestahujte si zbytečné aplikace, neztrácejte hodiny času surfováním na webu a hledáním nejlepšího cestovního pojištění. Zavolejte nám zdarma a získejte to nejlepší cestovní pojištění pro vaši cestu/cesty hned.

prečíst celý článek →