Pojištění Domácnosti

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Nejlevnější pojištění domácnosti

  • Srovnáme pro vás nejlepší nabídky pojištění domácnosti na trhu.
  • Vyřadíme nejméně vhodné nabídky na základě vašeho zadání a charakteru vaší domácnosti.
  • Společně vybereme a sjednáme nejvýhodnější pojištění domácnosti odpovídající vašim potřebám.
Získat nejlepší cenu

Pojištění domácnosti řeší to, co neřeší pojištění Domu nebo bytu. Všechno, co si do svého hnízdečka pořídíte, ať už obrovskou televizi, parádní sedačku nebo luxusní kuchyň, lze většinou ochránit právě v rámci pojištění domácnosti. Opět platí, že co pojišťovna, to unikát a hlavně specifické výluky. Vsuvka: S námi máte výhodu, že výluky nastudujeme za vás, nebo o nich dokonce už dopředu víme. Jsme totiž odborníci na pojištění a čteme i to, co nikdo jiný přečíst nechce či nedokáže. Ono studovat často i desítky stran podmínek není žádný med.

Chrání před bouřkou i zloději

Pojištění domácnosti většinou v základu zahrnuje živelní škody. Dle varianty pojištění se k nim přidávají povodně a záplavy či škody způsobené vodou. Dále škody z krádeží vloupáním nebo loupeží a samozřejmě i oblíbené přepětí. K tomu dochází např. v případě bouřky, kdy do vašeho domu nebo bytu praští blesk a usmaží výše zmíněnou drahou televizi, konvektomat nebo třeba zatraceně drahý kávovar. Pojištění domácnosti do sebe v nejdražších variantách umí absorbovat i takové specialitky jako odcizení věcí z auta nebo na ulici, rozšířenou záruku na domácí spotřebiče, vandalismus nebo různé formy nadstandardní asistence či dokonce pojištění odpovědnosti z běžného života. Viz. speciální stránka věnovaná Pojištění odpovědnosti z běžného života. Vybíráte-li pojištění domácnosti a ztrácíte se v nabídkách, jsme tady pro vás. Dejte nám základní údaje a my se vám ozveme s návrhem postupu nebo přímo nabídkou.

Prosím, dejte nám základní údaje o vás a vaší nemovitosti, abychom si mohli udělat hrubý přehled o tom, co budeme pojišťovat. S detaily se potom ozveme skrze telefon či email.

Základní údaje o pojistníkovi
+

Adresa

Další informace


Zpracovávame váš požadavek