Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání

  • Vybereme nejvhodnější pojištění odpovědnosti z výkonu povolání pro vás.
  • Upozorněníme na limity, výluky a případně skryté podmínky, které by vás mohly později překvapit.
  • Sjednáme vám rychle a bezpečně pojištění odpovědnosti z výkonu povolání. V případě škody pomůžeme s řešením.
Získat nejlepší cenu

Chyba, přešlap v občanském životě vás můžete stát velké peníze. Proto je dobré mít sjednáno pojištění občanské odpovědnosti. Chyba v zaměstnání však často znamená mnoha milionové škody či dokonce ohrožení existence firmy a jejich zaměstnanců. Proto společnosti vyžadují od svých zaměstnanců pojištění odpovědnosti z výkonu povolání. Víte, že po vás může zaměstnavatel nárokovat náhradu za škody až do 4,5 násobku hrubé měsíční mzdy? Ano, takto je to definované zákonem. Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání vás tak chrání nejen v pátek třináctého, ale pokaždé, když přijdete do práce.

Limit krytí

Limitem krytí je 4,5 násobek hrubé mzdy. Nezapomeňte nám říci, zda řídíte služební vozidlo, máte svěřené věci od zaměstnavatele (např. mobil, notebook, oblečení) nebo v rámci vaší činnosti hrozí při chybě pokuty či penále.

Spoluúčast

Určuje, jako moc se budete podílet na případné škodě. Vyšší spoluúčast znamená nižší cenu. Menší škody jsou naopak častější. Připravíme vám porovnání pro snadnější rozhodnutí.

Územní rozsah

Jste často na služebních cestách? V zahraničí vás chyba může přijít pěkně draho. Pokud cestujete soukromě a máte s sebou pouze např. služební mobil nebo notebook, pak si jej můžete připojistit v rámci našeho cestovního pojištění. Víte že? Vaše firma může mít předjednány podmínky v konkrétní pojišťovně a vyžaduje nebo doporučuje sjednat pojistku právě zde. Mnohem častěji si však zaměstnanci a spolupracovníci sjednávají pojištění odpovědnosti z výkonu povolání individuálně, což znamená nutnost prolistovat a pročíst stovky dokumentů. Pokud na to nemáte čas a chuť, stačí se nám ozvat. Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání řeší újmy na zdraví, majetku a finanční škody způsobené zaměstnavateli. Zahrnuje také ochranu pro případ poškození nebo zničení služebního majetku, např. výpočetní techniky, telefonů, oděvů nebo aut.) Napište nám a my vám pomůžeme s výběrem a sjednáním toho nejlepšího pojištění odpovědnosti z výkonu povolání na trhu.

Prosím, dejte nám základní údaje o vás a představu o rozsahu pojištění, abychom si mohli udělat hrubý přehled. S detaily se potom ozveme skrze telefon či email.

Základní údaje o pojistníkovi
+Další informace
Zpracovávame váš požadavek