Pojištění displeje telefonů a tabletů

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Obchodníci, chcete-li pojištění displeje nabízet svým zákazníkům, pište na displej@insiacare.eu.

Pojištění displeje telefonů

 • Ochrana před poškozením displeje telefonu či tabletu. To představuje více než 80% všech škod mobilních zařízení.
 • Jednoduché a snadno pochopitelné podmínky. Rychlé řešení škody. Žádné kličky ani háčky. Perfektní asistence.
 • Atraktivní cena. Ve srovnání s all-risk pojištěním téměř o polovinu nižší cena. S ochranným sklem bez spoluúčasti.
Podmínky prodeje

Představujeme unikátní pojištění šité na míru digitální době. S příchodem telefonů a tabletů v cenách od 5 až to 60 tisíc narostla i potřeba majitelů či firem tato drahá zařízení chránit. Produkty kategorie all-risk zaměřené na ochranu před poškozením a krádeží se na trhu etablovaly už několik let nazpátky a našly si řadu příznivců. Jen my v Insiacare zprocesujeme a pomůžeme každý rok úspěšně odbavit tisíce škod. Aktuálně tento druh pojištění integrujeme od několika pojišťoven viz. tato stránka.

Nevýhodou pojištění all-risk pro pojištění telefonů a překážkou v masovém rozšíření byla dosud hlavně vyšší pořizovací cena. Ta je dána vysokým stupněm rizika a následně vysokým škodním průběhem. Smartphony jsou s lidmi zkrátka na každém kroku a ve všech možných situacích, proto není překvapující, že se často rozbíjejí a bohužel i kradou. Cena pojištění musí tato rizika zohlednit, a tak není divu, že cena all-risk pojištění často dosahuje i pětiny či čtvrtiny ceny zařízení. A to je problém zejména pro levnější telefony.

Revoluční pojištění displeje v naší režii

Společně s významnou německou pojišťovací skupinou se nám podařilo od píky vyvinout nový druh pojištění šitý na míru chytrým mobilům. Toto pojištění kryje nejčastější druh poškození, a to poškození displeje. Z naší praxe víme, že více než 80% všech škod zahrnuje právě poškozený či zcela nefunkční displej zařízení. A pokud nefunguje displej, není možné telefon fakticky používat. Toto inovativní pojištění jsme postavili v souladu s požadavky na moderní pojišťovací produkt:

 • Platí pro nová i použitá nepoškozená zařízení do 4 let stáří.
 • Má jednoduché a snadno pochopitelné podmínky.
 • Obsahuje minimum výluk a dbá na rychlou a efektivní likvidaci.
 • Pojištění kryje přesně jednu opravu rozbitého displeje.
 • Sjednává se na jeden nebo dva roky dle vašeho výběru.
 • Při souběžné aplikaci ochranného skla se neplatí spoluúčast.
 • Při neopravitelnosti se vrací pojistné.
 • Nulová amortizace.

Informace pro obchodníky

Být úspěšný v prodeji doplňkových pojištění k elektronickým zařízením vyžaduje špičkové pojišťovací produkty a spolehlivé partnery. V opačném případě se vystavujete reputačnímu riziku. S námi nenarazíte. Jsme odborníci na pojištění a stavíme-li nějaký pojišťovací produkt s pojišťovnami od píky, dáváme si záležet na každém detailu. Pojištění displeje chytrých telefonů je produkt moderní, jednoduchý a výkonný. A od začátku myslí na koncového zákazníka i obchodníka. Ozvěte se nám (viz. tab Pro Obchodníky) a pošleme vám prodejní argumenty i ceník.

Dobré pojištění kryje spolehlivě záda koncovému zákazníkovi i obchodníkovi. Pojištěný displej jsme koncipovali tak, aby se vám dobře prodával. Ozvěte se nám na e-mail viz. níže a my vám zašleme kompletní detaily.

Ozvěte se nám
displej@insiacare.eu

Fotogalerie

Zpracovávame váš požadavek