Havarijní pojištění

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Nejlevnější havarijní pojištění

  • Prohlédněte si nejvýhodnější nabídky havarijního pojištění na trhu.
  • Řekněte nám své preference a my vám vybereme to nejlepší havarijní pojištění právě pro vaše auto.
  • Vše vyřídíme rychle a online. Smlouvu aktivujete zaplacením.
  • V případě škody vám poradíme s postupem a urychlíme řešení škody.
Získat nejlepší cenu

Zatímco povinné ručení mít musíte, havarijní pojištění chcete :). Nikdo vám nemůže přikázat, abyste si havarijní pojištění pro své auto sjednávali. Je dobrovolné. Havarijní pojištění má smysl, protože kryje škody, které svým autem způsobíte sami sobě. V případě vámi zaviněné nehody pokryje opravu vašeho vozu a funguje také, pokud se proti vám spikne celý svět. Třeba se ocitnete uprostřed řádění přírodních živlů, bouřky, vichřice, povodně atd. Havarijní pojištění řeší také škody způsobené např. srážkou se zvěří nebo výsledek řádění vandalů. Havarijní pojištění vám můžeme zařídit jako: A) All-Risk tzn. s pokrytím veškerých možných rizik, které si umíte představit. Ať se stane cokoliv, budete v suchu. B) Balíčkové, tzn. mix různých rizik či případně váš vlastní výběr rizik, proti kterým vám přijde smysluplné se chránit a tedy pojistit.

Sjednání online

I havarijní pojištění si s námi můžete sjednat online. Vše potřebné vám pošleme emailem, aktivaci smlouvy provedete jejím zaplacením. Chcete-li si havarijně pojistit starší auto, bude dle vybrané varianty zřejmě nutné doložit dodatečné dokumenty, nebo projít bezplatnou krátkou prohlídkou, která stvrdí pojistitelnost vašeho auta. Podmínky se liší pojišťovna od pojišťovny, ale nebojte se. Na vše vás dopředu připravíme. Často stačí poslat několik fotek, které prokáží, že je auto v době sjednání v pořádku. Pro nová auta není žádná prohlídka potřeba. Vše vám vysvětlíme a pomůžeme zařídit.

Kdy vám ani havarijní pojištění nepomůže?

V pojišťovacím světě se tomu říká většinou „hrubá nedbalost.“ Sednete-li např. za volant pod vlivem alkoholu, děláte vážně velkou blbost. Můžete ublížit sobě i ostatním a hlavně se dopouštíte v případě prolomení hranice 1.0 promile trestného činu. Žádný div, že nehody způsobené opilými řidiči havarijní pojištění nekryje. Stejně tak můžete mít problém, pokud za hustého sněžení nebo mrazu havarujete na letních pneumatikách. Zase celkem blbost, ne? Ke krácení pojistného plnění (tedy vyplacení pouze části peněz) může dojít i v případě, že vaše auto nemá platnou STK.

Nejde jenom o cenu

Jo, většina lidí chce nejlevnější havarijní pojištění. Nebo alespoň levné havarijní pojištění. Dokážeme vám pomoci s čímkoliv, ale dopředu říkáme, že sledovat pouze cenu není rozumné. Dle vašeho zadání projdeme celý trh a doporučíme vám podle vašich požadavků takové havarijní pojištění, které pro vás bude nejlepší. Zkrátka nejlepší poměr ceny a výkonu.

Spoluúčast 

Spoluúčast je standardní součástí smluv s havarijním pojištěním. Má přímý vliv na cenu pojištění. Nenechte se zlákat nízkou cenou při vyšší spoluúčasti. Chráníte se sice zejména proti velkým škodám, ale i drobná poškození umí finančně dost zabolet.

Vyplňte prosím základní údaje o vašem autě a vás níže. Na základě nich vám buď ukážeme srovnání cen, HNED, s tím že si sami zvolíte, kterou variantu s námi chcete sjednat. Nebo na základě vašich vstupů provedeme ruční ověření v kalkulačkách pojišťoven a pošleme vám nejlepší nabídky.

Základní údaje o vašem autělitru

kW

Základní údaje o pojistníkovi
+


Bonus za jízdu bez nehod
Zpracovávame váš požadavek