Pojištění náhodného poškození a odcizení

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Poškození a odcizení. Protože nehody se stávají.

  • Vždy nejlepší produkt na trhu dle aktuální tržní situace a podmínek pojišťoven. Vše ladíme na míru s nejlepšími pojišťovnami.
  • Vždy jasně definované podmínky bez nepříjemných překvapení a nesmyslných výluk.
  • Sjednání v síti autorizovaných prodejců a brzy také jednoduše online.
Sjednat u partnera

Schválně, kolikrát za den vytáhnete svůj mobil z kapsy a strčíte zpátky? Kolikrát za den leží na stole v práci, doma nebo v restauraci? Kolikrát za den vašemu telefonu či notebooku hrozí, že spadne na zem? Nebo, že narazíte na nenechavce, který se vám pokusí drahou elektroniku vytáhnout ze zavřeného batohu nebo kapsy? Denně provedete s vaší elektronikou i stovky manipulací, nachodíte a najezdíte spoustu kilometrů, což znamená obrovské riziko, že se něco stane. A nehody se bohužel stávají. Pojištění náhodného poškození a odcizení tyto situace řeší. S nejlepšími pojišťovnami na trhu definujeme pojištění, které vás chrání před nečekanými výdaji.

Jednoduchý systém hlášení škod

Nastane-li problém, jsme vždy stoprocentně připravení. Poškození nebo odcizení nahlásíte komfortně online ZDE nebo pomocí telefonní linky +420 226 289 912. Adresu hlášení škod a telefonní linku najdete také na svém certifikátu, který obdržíte emailem. Vše je rychlé a jednoduché.

Přenositelné na nového majitele

Pokud se rozhodnete své zařízení prodat ještě v době trvání ochrany před poškozením a odcizením, nic se neděje. Prodáte je společně s vygenerovaným certifikátem a nový majitel bude chráněný stejně, jako předtím vy. Zvýšíte tak hodnotu svého zařízení.

Pro firmy i koncové zákazníky

Neděláme rozdíly mezi fyzickými a právnickými osobami. Ať jste koncový zákazník, firma, nebo živnostník, získáte stejné možnosti a stejný rozsah krytí škod.

Ochrana bez skrytých podmínek

Pokud vám někdo váš drahocenný elektronický kousek odcizí, nahradíme vám škodu. Obvykle požadujeme, aby vaše zařízení bylo v průběhu krádeže ve vaší kapse, tašce či kabelce přes rameno, zkrátka pod kontrolou. Přesné okolnosti, kdy můžete využít ochrany námi vyjednaných produktů, vám rádi přiblížíme v partnerských prodejnách.

Kde si zařízení pojistit?

Pojištění Náhodného poškození a odcizení lze sjednat u našich partnerů, např. v síti Apple Premium Reseller iStyle, iStores, mzone atd, ale také online s koupí nového zařízení např. v síti OKAY, na Patro.cz a dalších. Přehled všech partnerů najdete ZDE.  

Tento dokument, na němž jsou uvedeny důležité údaje o pojištěném zařízení i pojištění samotném, automaticky odesíláme v okamžiku sjednání pojištění na uvedený email. Pokud se vám certifikát i pojistné podmínky někam zatoulaly, máme pro vás řešení. Použijte formulář níže a nechejte si certifikát i podmínky znovu zaslat na váš email. 
Máte sjednáno Pojištění náhodného poškození a odcizení u některého z našich partnerů (iStyle, iStores, mzone, Okay elektro, Mobil Pohotovost, Patro.cz….kompletní přehled ZDE) a potřebujete nahlásit pojistnou událost? Žádný problém, jsme tady pro vás. Nabízíme vám komfortní způsoby nahlášení pojistné události tzn. škody.

Pro pojišťovny Europ Assistance, UNIQA a AXA

  1. Volejte naše kontaktní centrum na čísle +420 226 289 912 a operátoři INSIA s vámi projdou celý proces nahlášení škody.
  2. Jděte na web Hlasimskodu.eu a nahlaste svou pojistnou událost pohodlně z vašeho počítače nebo tabletu.

Pro pojišťovnu Generali

  • Přejděte na speciální stránku věnovanou spolupráci GENERALI a OKAY Slovensko. Najdete na ní vždy aktuální informace o tom, jak postupovat v případě vzniku pojistné události a jak nakládat s poškozeným zařízením.
Nahlásit telefonicky
+420 226 289 912
Nahlásit online
Nahlásit škodu ONLINE
Zpracovávame váš požadavek