Financování faktur. Dlouhá splatnost vyřešena.

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Financování faktur. Dlouhá splatnost vyřešena.

  • Konec problémům s cashflow kvůli dlouhým splatnostem odběratelů. Peníze za svou fakturu můžete mít do druhého dne.
  • Poplatek v rozmezí 1 - 1,3% za každý měsíc financování. Žádné poplatky za vedení.
  • Rychlá registrace a schválení. Cashbot používáte, jen když chcete.
Chci víc informací

Cashbot řeší odvěký problém malých a středních firem, které obchodují s firmami většími. Čím větší firma, tím většinou delší splatnost faktur. Je fuk, zda podnikáte ve stavebnictví, potravinářství nebo energetice. Velcí si dávají s placením faktur na čas. Někdy na své peníze musíte čekat měsíc, někdy, dva, někdy dokonce šest a více. Splatnosti jsou dlouhé a kruté. Jelikož však vaši dodavatelé, spolupracovníci a zaměstnanci chtějí zaplatit každý měsíc, dostáváte se do problémů s cashflow. 

A právě proto vznikl Cashbot. Služba pro všechny, kterým nevyhovuje nebo nedosáhnou na „tlustý“ bankovní faktoring. Zatímco u faktoringu banka vstupuje přímo do vašich dodavatelsko-odběratelských vztahů, potřebuje velké obraty a hromadu papírů, Cashbot na to jde jednoduše. Na základě vašich šesti firemních výpisů z účtu a občanky, plus informací dostupných z veřejných databází, vám schválí registraci a nastaví budget (rozpočet) pro financování faktur.

Je čistě na vás kdy a v jaké míře si ze svého budgetu ukrojíte a jakou fakturu profinancujete. Pouze v tom případě platíte Cashbotu poplatek za půjčení prostředků. Ten není vysoký. Činí většinou 1,0 – 1,3% za každý měsíc financování. Za profinancování 100.000 faktury na měsíc tak zaplatíte maximálně 1.300 Kč. 

Pro nejčastější otázky a odpovědi si stáhněte dokument níže, nebo se podívejte na naši specializovanou mikrostránku věnovanou právě financování faktur a tedy chytré alternativě faktoringu. 

Přejít na mikrostránku financování faktur Cashbot

Zavolejte nám
+420 607 770 771
Napište nám
libor@insiacare.eu
Zpracovávame váš požadavek