Asistenční služby

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Asistenční služby pro váš klid na cestách

  • Vybereme vám nejlepší asistenční služby podle vašeho zadání pro klid na cestách.
  • Asistenční služba řeší odtah auta, náhradní ubytování, podporu na telefonu, opravu i bezpečné parkování.
  • Některé asisteční služby nabízejí také opravu či výměnu poškozené pneumatiky za novou a další "vychytávky."
Získat nejlepší cenu

Zajistíme pro vás a vaše auto nejlepší asistenční služby. Asistence řeší to, co nedokáže vyřešit např. vaše povinné ručení nebo havarijní pojištění. Na vašich cestách po Česku i mimo něj totiž mohou nastat různé situace a může dojít i k bizarním situacím. Vaše auto se může porouchat, můžete dostat defekt či vícenásobný defekt, v autě vám může kleknout baterie atd. Asistenční služby podávají právě v těchto případech (vč. nehod) pomocnou ruku. Výčet možného krytí přidáváme bodově:

  1. Pomoc na telefonu. Ne všichni umí anglicky, německy, francouzsky nebo španělsky a ne všude se těmito jazyky dorozumíte. V rámci asistence získáte 24 hodin denně dostupnou podporu na telefonu, která vám pomůže s řešením vzniklého problému.
  2. Odtah nebo bezpečnou úschovu auta. V rámci asistence získáte odtah rozbitého či porouchaného auta do nejbližšího servisu či jeho bezpečné parkování.
  3. Bude-li vaše auto nepojízdné, máte k dispozici náhradní dopravu do cílové destinace nebo domů. A to odpovídajícím náhradním autem.
  4. Než se k vám dostane náhradní auto, máte většinou k dispozici také náhradní ubytování na jednu noc vč. snídaně, a to pro více osob.
  5. Asistenční služby často také nabízí např. krytí poškozených pneumatik, tedy opravu nebo dokonce výměnu do určité částky.

Pro nejvhodnější asistenční služby pro vás a jejich sjednání se nám ozvěte. Vybereme vám to nejlepší podle vašeho zadání. Protože známe celý trh a víme, co je pro vás dobré.

Prosím, dejte nám základní údaje o vás, vašem autě a vaší cestě, abychom si mohli udělat hrubý přehled o tom, co budeme pojišťovat. S detaily se potom ozveme skrze telefon či email.

Základní údaje o pojistníkovi
+

Adresa

Další informace
Zpracovávame váš požadavek