Pojištění domácích mazlíčků

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Pojištění pro vaše zvířecí miláčky.

  • Vybereme vám nejlepší pojištění domácích mazlíčků na trhu.
  • Společně vyladíme krytí a limity např. pro případ úrazu nebo škod způsobených jiné osobě.
  • V případě škody vám poradíme s postupem a urychlíme řešení škody.
Získat nejlepší nabídku

Domácí mazlíčci, zejména psi a kočky, jsou považováni za plnohodnotného člena domácnosti. A postupně se těší i podobným výhodám jako jejich páníčkové. Péče o domácího mazlíčka je naplňující, ale často i náročná. Psychicky i finančně. Aby vám případné zdravotní potíže nebo provedená vylomenina vašeho mazlíčka nezpůsobily finanční komplikace, dává smysl zřídit mu pojištění. Pojištění psů, koček či obecně domácích mazlíčků se liší v závislosti na pojišťovně a produktu. Většinou počítá s pokrytím nákladů na zdravotní péči poskytovanou samotnému zvířeti, ale také škod způsobených zvířetem jiným osobám. Pokud tedy váš pes v zápalu hry či boje způsobí někomu hmotnou škodu, pojištění vám pomůže pokrýt na náklady na její odstranění.

Dejte nám prosím základní kontaktní údaje a napište nám něco málo k vašim potřebám. Díky tomu budeme mít alespoň velmi hrubou představu. A s detaily se vám ozveme na telefonu.

Základní údaje o pojistníkovi
+Další informace


Zpracovávame váš požadavek