Pojištění Bytu

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Nejvýhodnější pojištění bytu

  • Srovnáme pro vás nejlepší nabídky pojištění bytu na trhu.
  • Vyřadíme nejméně vhodné nabídky na základě vašeho zadání a charakteru vašeho bytu.
  • Společně vybereme a sjednáme nejvýhodnější pojištění bytu odpovídající přesně vašim potřebám.
Spočítat CENU

Byt se v případě pojištění chová podobně jako dům. Viz. produkt pojištění domu/nemovitosti. Chcete-li být v pohodě sakumprdum, budete potřebovat zkombinovat pojištění bytu s pojištěním domácnosti. To první totiž řeší stavbu jako takovou, většinou vč. částí nebo všech společných prostor a sklepa, to druhé potom všechno to, co si do svého bytu nakoupíte, tedy vybavení.

Kroupy v pohodě. Pozor na vodu.

Ale zpátky k pojištění bytu. Liší se samozřejmě pojišťovna od pojišťovny. Některé produkty mají velký rozsah krytí vč. specialitek typu vandalismus bez zjištění pachatele, běžně pojištění řeší živelní události jako požár, vichřice, kroupy, povodeň, zemětřesení a např. výbuchy plynu atd. Zbystřit byste měli v případě povodně, neboť zde pojišťovny kladou velký důraz na záplavová území vedená v povodňových mapách. Pokud se váš byt nachází v některé ze záplavových zón 1 – 3, bude to mít vliv na výši pojištění. V případě zóny 3 se může stát, že pojišťovna odmítne takový byt pojistit nebo bude požadovat vysoké pojistné. Zóna 4 už znamená vysoké riziko povodně a tedy skoro nepojistitelnost. I takovou situaci můžeme pomoci řešit, nutná však bude podrobnější konzultace a zřejmě návštěva pracovníka pojišťovny.

Klid pro vaše zdi, okna i škříně

Pojištění bytu se nevztahuje na vybavení. To už víte z prvního odstavce. Zatím však nevíte, že se vztahuje na samotné součásti stavby tedy, zdi, okna, obklady, podlahy, dveře, někdy i vestavné skříně a často také sklep i společné prostory typu kolárna, sušárna, garáž. Máte-li obavu o drahé vybavení bytu, např. elektroniku, nábytek a další, musíte k tomu sáhnout po pojištění domácnosti a někdy i pojištění individuálního vybavení. Chcete-li pojistit byt a ztrácíte se v nabídkách, jsme tady pro vás. Dejte nám základní údaje a my se vám ozveme s návrhem postupu nebo přímo nabídkou.

Prosím, dejte nám základní údaje o vás a vaší nemovitosti, abychom si mohli udělat hrubý přehled o tom, co budeme pojišťovat. S detaily se potom ozveme skrze telefon či email.

Základní údaje o pojistníkovi
+

Adresa

Další informace


Zpracovávame váš požadavek