Nejen levné Povinné ručení

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Vaši poptávku vyřídí nejlepší živý nezávislý odborník na pojištění. Ne robot :) Víc info.

Levné a Dobré povinné ručení

  • Pošleme vám nejvýhodnější nabídky povinného ručení na trhu.
  • Sdělte nám své preference a my vám vybereme to nejlepší povinné ručení právě pro vaše auto.
  • Vše vyřídíme rychle a online. Smlouvu aktivujete zaplacením.
  • V případě škody vám poradíme s postupem a urychlíme řešení škody.
Získat nejlepší cenu

TIP: Nepotřebujete podrobné informace o povinném ručení a jde vám pouze o cenu? Dobrá. KLIKNĚTE ZDE a přejděte přímo na zadání údajů a výpočet ceny. Bez povinného ručení to nejde. Tedy pokud vám nestačí kolo, koloběžka nebo vlastní nohy. Povinné ručení platí všichni majitelé aut. Ze zákona. Povinně. Z vašeho povinného ručení se hradí případné škody způsobené vámi a vaším autem. Způsobíte-li nehodu, vzniklé škody na cizím majetku zaplatí vaše pojišťovna. Vaše povinné ručení. Své rozbité auto si bohužel musíte opravit na vlastní náklady. Tedy nemáte-li navíc sjednané havarijní pojištění. Povinné ručení se platí každý rok. To asi víte. Právě v okamžiku prodloužení smlouvy u vaší aktuální pojišťovny máte skvělou příležitost se na trhu poohlédnout po lepších nabídkách. Vyznat se v nich není jednoduché. A přesně od toho jsme tady. Cena totiž není vše, i když nejlevnější povinné ručení láká každého. To se ví. Povinné ručení v sobě nicméně ukrývá spoustu dalších parametrů.

Limit v hlavní roli.

Mezi klíčové údaje patří např. limity. Minimální výše limitu činí 35 milionů Kč. Umíme vám však nabídnout i limity výrazně vyšší, např. 50, 70 nebo 100 milionů. Proč takovou „raketu“? Limit nechápejte jako částku na opravu rozbitého auta, ale částku na pokrytí všech škod. Pokud tedy kvůli vám „vykolejí“ kamion se zbožím za 50 milionů, limit 50 mil by se vám zatraceně hodil. Limit v nikdy nepodceňujte, zejména v případě škod na zdraví. Základních 35 milionů, které vyžaduje zákon, raději přeskočte, protože často nemusí stačit. U nás v INSIACARE obecně doporučujeme jako minimum 100 mil. Kč. Je to hodně nebo málo? To většinou ukáže až případná škoda. A tady platí, že více jé lépe. 

Bonusy. K čemu slouží

Dobře řídíte, dáváte pozor, nebouráte. A když nebouráte, dostáváte tzv. bonusy. Jejich výše hraje zásadní roli ve výpočtu ceny povinného ručení právě pro vás a vaše auto. Bonusy za bezškodní průběh se evidují od roku 2000 u České kanceláře pojistitelů na rodné číslo nebo IČ firmy či OSVČ. Pokud znáte výši bonusů, sem s nimi. Při zadávání údajů potřebných pro výpočet ceny povinného ručení jsme pro vás na to nachystali speciální formulář. Pokud výši neznáte, nevadí. Výši bonusů ověříme za vás a zahrneme do výpočtu. Pro pořádek uvádíme, že maximální výše slevy za 10 let bez způsobené nehody činí 60% – 65%. Máte manžela, manželku partnerku či partnera, kteří dobře řídí a chcete využít jejich bonusy? Nezapomeňte nás na to upozornit v poznámce.

Pozor na typy aut

Není auto jako auto. Teď nemáme na mysli kvalitu nebo třídu, i když tam to platí samozřejmě také. Z hlediska povinného ručení hraje důležitou roli, zda jde o auto osobní nebo nákladní, ale také, zda se např. nejedná o speciální kategorii vozidel, např. vozidlo taxislužby, autobus, motorku nebo třeba elektroauto. Při zadávání údajů nutných pro výpočet ceny tedy nezapomeňte tuto skutečnost uvést. Slouží k tomu speciální roletka.

Vaše poptávka v nejlepších rukou

Odborníci ve vašem okolí

Vaši poptávce přidělíme toho nejlepšího nezávislého odborníka na pojištění ve vašem okolí. Protože anonymní call-centrum, nebo přemotivovaný pracovník pojišťovny pro vás není nejlepší volba.

Stoprocentní nezávislost

Naši makléři jsou 100% nezávislí a ze zákona proškolení a certifikovaní. Maji tedy přístup ke všem nabídkám na trhu. Ne jedné pojišťovně ale prakticky všem.

Ta nejlepší volba pro vás

Po zvážení všech PRO a PROTI pro vás přidělený odborník vybere to nejlepší možné pojištěni z těch, které se na trhu nabízí. Poradí vám a postará se o vás i v případe škody. Protože na vás záleží.

Chcete víc informací o síti INSIA? Mrkněte na její web

Aktivace zaplacením

Své povinné ručení můžete aktivovat online. Zaplacením. Je však potřeba uhradit v době splatnosti. Uzavření povinného ručení online nebo s využitím call centra umožňuje občanský zákoník v paragrafu 1820 a dále.

Vyplňte prosím základní údaje o vašem autě a vás níže. Na základě nich vám buď ukážeme srovnání cen povinného ručení na trhu, HNED, s tím že si sami zvolíte, kterou variantu s námi chcete sjednat. Nebo na základě vašich vstupů provedeme ruční ověření v kalkulačkách pojišťoven a pošleme vám nejlepší nabídky.

Základní údaje o vašem autělitru

kW

Základní údaje o pojistníkovi
+


Údaje o provozovateli

Základní údaje o provozovateli


Bonus za jízdu bez nehod
Zpracovávame váš požadavek