Pojištění odpovědnosti občana

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Pojištění odpovědnosti z občanského života

  • Vybereme nejvhodnější pojištění odpovědnosti občana pro vás a vaši rodinu.
  • Upozorněníme na limity, výluky a případně skryté podmínky, které by vás mohly později překvapit.
  • Sjednáme vám rychle a bezpečně pojištění odpovědnosti občana. V případě škody pomůžeme s řešením.
Získat nejlepší cenu

Dny jsou rychlé a hektické. Sotva se vzbudíte, musíte řešit spoustu úkolů spojených s běžným životem. Nachystat snídani, děti do školy, sebe do práce. Hodit prádlo do pračky, věci do čistírny, vyvenčit psa. Sami víte, kolik toho je. A v té rychlosti a množství úkolů dělají lidé chyby. Třeba zapomenou zastavit kohoutek, který plnil umyvadlo vodou na holení. Nebo vypnout žehličku na prádlo či na vlasy. Hodně z těchto drobných denních chyb přežijete pouze za cenu pozdního příchodu do práce. Někdy se však proti člověk spikne celý svět a z nevypnuté žehličky se vyklube devastující požár a z nedotaženého kohoutku vytopené celé patro v paneláku. A to to jdou pak škody do stovek tisíc až milionů.

Aby vás hloupá chyba nestála majlant

+ Potřebujete pojištění odpovědnosti z výkonu povolání? Tedy „pojistku na blbost“ v práci? Žádný problém. Jděte SEM

Proto se hodí pojištění odpovědnosti. Uděláte nechtěný přešlap, který vyústí ve velkou majetkovou, finanční či zdravotní újmu někoho jiného, ale nebudete to platit ze své kapsy. Pojištění odpovědnosti řeší škody způsobené běžným chodem domácnosti, ale také škody vzniklé při zábavě nebo sportu, např. jízda na kole, lyžování atd.). Některé pojistky „na blbost“, jak se pojištění odpovědnosti často říká, kryjí i škody spojené se zvířaty. Tak jako u všech ostatních pojistných produktů se rozsah krytí a výluky liší v závislosti na pojišťovně. Většinou se pojištění odpovědnosti vztahuje i na manžela či manželku, registrovaného partnera nebo děti a často i domácí mazlíčky. Do základního rozsahu krytí se počítají újmy na zdraví a majetku a finanční škody způsobené třetím osobám.

Limit

Limit nepodceňujte. Zejména se pak kryjte pro případy újmy na zdraví, kde škody často dosahují i desítek milionů škod. Máte-li doma v trezoru střelnou zbraň, na zahradě domácí zvířata (např. psy, kočky, včely, koně, atd.), nebo je-li Vaším koníčkem myslivost, pak nám o tom nezapomeňte říct, ať Vám nastavíme pojištění přesně podle vašich potřeb.

Spoluúčast

Dokážeme vás pojistit i bez spolučasti. Až budete nastavovat její výši, tak pamatujte, že drobné škody jsou častější a také dokáží pořádně zabolet či zkazit dovolenou.

Územní rozsah

Buďte v klidu doma i na dovolené. Pamatujte na pojištění odpovědnosti zejména tehdy, pokud jedete do zahraničí například na lyže. Škody na zdraví zde neznají hranice. Pokud nejste cestovatelé několikrát za rok, pak lze územní rozsah připojistit i pouze jednorázově v rámci našeho skvělého cestovního pojištění.

Vybereme to nejlepší

Ozvěte se nám, společně vybereme to nejlepší pojištění odpovědnosti z občanského života (tedy váš běžný život mimo zaměstnání, kde vše řeší pojištění odpovědnosti z výkonu povolání) pro vás a vaši rodinu.

Prosím, dejte nám základní údaje o vás a představu o rozsahu pojištění, abychom si mohli udělat hrubý přehled. S detaily se potom ozveme skrze telefon či email.

Základní údaje o pojistníkovi
+Další informace


Zpracovávame váš požadavek