Prodloužená záruka na AUTA

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Posuňte vaše auto v čase. Vraťte mu záruku.

  • Unikátní pojistný produkt. Až 3 roky záruky navíc dokonce i pro auta mimo tovární záruku.
  • Varianta STANDARD s pojistným limitem 50 tis Kč. Varianta PREMIUM s litem 100 tis Kč.
  • Jednoznačně definované podmínky krytí a snadný proces řešení škod. Žádné nečekané výluky.
Sjednat ONLINE HNED

Na pojištění prodloužené záruky pro osobní automobily jsme moc hrdí. Společně s pojišťovnou Colonnade jsme mnoho měsíců pracovali na jednoduché a přitom výkonné záruce, která vrací vaše auto do dob, kdy nové opouštělo autosalon. Díky produktu Autocheck neboli záruce se můžete přestat děsit nečekaných oprav za tisíce či desetisíce. Vše podstatné, co nespadá do takzvaného běžného opetřebení, tedy např. brzd, rozvodů a provozních kapalin, totiž v pohodě kryje jedna z variant pojištění Autocheck.

STANDARD nebo PREMIUM.

Namísto původních mnoha variant jsme Autocheck zjednodušili na dvě skvělé verze. Varianta STANDARD vás kryje do výše 50.000 Kč. Je určena pro auta do maximálního stáří 15 let a 200.000 km nájezdu, roční limit pro najeté kilometry činí 15.000. Pokud jezdíte málo a máte starší auto, budete s verzí Standard nad míru spokojení. Pojištění se vztahuje na motor, převodovku, spojku, hnací ústrojí, zavěšení kol, brzdovou a palivovou soustavu mimo provozní části tzn. destičky a provozní kapaliny, klimatizaci a elektrickou soustavu. Kompletní seznam krytých části naleznete v příloze níže. Varianta PREMIUM posouvá ochranu vašeho auta a vás před nečekanými výdaji o několik úrovní výše. Souhrnný limit plnění se zdvojnásobil na 100.000 Kč. Zároveň zmizel limit ročního nájezdu kilometrů. Jezdit tedy můžete bez omezení. Vaše auto však nesmí být starší 15 let.  Také PREMIUM kryje motor, převodovku, spojku, hnací ústrojí, zavěšení kol, brzdovou a palivovou soustavu mimo provozní části tzn. destičky a provozní kapaliny, klimatizaci a elektrickou soustavu, ale ve větší šíři než STANDARD. Kompletní přehled krytých částí vč. výluk najdete v dokumentu níže.

Jednoduché sjednáni ONLINE pro vás v této chvíli připravujeme. Pro auta v záruce bude možné sjednat až 3 roky záruky navíc okamžitě, zadáním údajů a zaplacením, pro auta mimo záruku bude nutné absolvovat cca 50 minutovou prohlídku v síti BestDrive. Cena za prohlídku vám bude v případě uzavření pojištění odečtena z ceny pojištění. Jinými slovy, budete mít pojistku o to levnější. A v ruce navíc důkaz, že je vaše auto v dobrém stavu.

Zpracovávame váš požadavek