Prodloužená záruka na ELEKTRONIKU

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Záruka až 5 let na vaši ELEKTRONIKU

  • Jeden, dva nebo dokonce tři roky záruky navíc k vaší standardní zákonné záruce.
  • Stoprocentní návaznost na zákonnou záruku. Kryjeme totéž, co vaše standardní záruka.
  • Schvalujeme 100% správně vypodkladovaných poruch vzniklých v prodloužené záruce.
Sjednat u partnera

Jen málokdo si kupuje novou věc, televizi, pračku, počítač nebo kávovar s tím, že ji s klidným svědomím po dvou letech odevzdá do odpadu. Nákladné věci chceme používat co nejdéle a nejlépe. Bohužel, věci se kazí. Ty jednoduché většinou méně, složitější a plné elektroniky daleko víc. Není to ani tak záměr výrobce, jako spíše skutečnost, že snaha nabídnout složitý elektronický produkt za nízkou cenu vede ke snižování nákladů. Tady se ušetří pár dolarů na jedné součástce, tady na druhé, tady něco málo na procesu. Díky tomu si dnes můžeme sice koupit televizi s velkou uhlopříčkou a SMART funkcemi za 12 tisíc, bohužel s klesající cenou roste riziko, že po roce nebo dvou klekne. Stát se to navíc může i těm nejdražším produktům, kde možná nejsou nejlevnější součástky, ale kdo ví. Navíc i ten nejlepší produkt se v přemíře elektroniky může porouchat.

Dva roky ze zákona, až tři další od pojišťovny

A pak co? Hledáte opraváře a děsíte se, kolik bude oprava stát. Tisíc, pět tisíc, deset tisíc? Cena opravy často atakuje šílené hranice a přesahuje časovou, tedy aktuální cenu produktu. Jak se totiž obecně ví, cena elektroniky klesá raketovým tempem (Nelekejte se, třeba auta na tom nejsou o moc líp). Můžete se naštvat, zanadávat si, ale nakonec vám stejně nezbude nic jiného než opravu zaplatit nebo si koupit úplně nový přístroj. NEBO si můžete pořídit prodlouženou záruku. Přidat k 1 nebo 2 rokům, které máte standardně ze zákona (1 rok pro firmy a podnikatele a 2 roky pro soukromou osobu) další 1, 2 nebo občas dokonce 3. A mít až na 5 let pokoj. Funguje to. Denně odbavujeme společně s našimi partnery na straně pojišťoven a servisů desítky poruch. Denně vidíme zařízení, která přežila klasickou záruční dobu, ale třeba jen chvíli po jejím skončení se porouchala.

Jednoduché, přehledné a jasně definované

Námi nabízené záruky mají jasně stanovené podmínky. Nijak neohýbáme amortizaci ani pojem časová cena. V podmínkách máte vždy přesně definováno, co od nás obdržíte. Nic netajíme, vše říkáme na rovinu a když dojde k poruše a vy máte vše v pořádku, řešíme případ okamžitě, rychle a efektivně. Schvalujeme 100% správně vypodkladovaných pozáručních oprav, které by byly uznané v rámci zákonné záruky výrobce.

Naše prodloužené záruky najdete v síti autorizovaných APPLE prodejen APR (iStyle, iStores, m:zone), nebo také v síti OKAY elektro či třeba na eshopech Patro.cz, iStyle.cz nebo Mzone.sk. Kompletní seznam prodejních partnerů najdete ZDE. Novinka: Připravujeme také snadné sjednání online. 

Tento dokument, na němž jsou uvedeny důležité údaje o pojištěném zařízení i pojištění samotném, automaticky odesíláme v okamžiku sjednání pojištění na uvedený email. Pokud se vám certifikát i pojistné podmínky někam zatoulaly, máme pro vás řešení. Použijte formulář níže a nechejte si certifikát i podmínky znovu zaslat na váš email. 
Máte sjednáno Pojištění Prodloužené záruky u některého z našich partnerů (iStyle, iStores, mzone, Okay elektro, Mobil Pohotovost, Patro.cz….kompletní přehled ZDE) a potřebujete nahlásit pojistnou událost? Žádný problém, jsme tady pro vás. Nabízíme vám komfortní způsoby nahlášení pojistné události tzn. škody.

Pro pojišťovnu Generali

  • Přejděte na speciální stránku věnovanou spolupráci GENERALI a OKAY. Najdete na ní vždy aktuální informace o tom, jak postupovat v případě vzniku pojistné události a jak nakládat s poškozeným zařízením.

Pro pojišťovny Europ Assistance a UNIQA

  1. Volejte naše kontaktní centrum na čísle +420 226 289 912 a operátoři INSIA s vámi projdou celý proces nahlášení škody.
  2. Jděte na web Hlasimskodu.eu a nahlašte svou pojistnou událost pohodlně z vašeho počítače nebo tabletu.
Nahlásit telefonicky
+420 226 289 912
Nahlásit online
Nahlásit škodu ONLINE
Zpracovávame váš požadavek