Protektio platforma: Vaše Apple Pay v pojišťovacím byznysu

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Protektio platforma: Vaše Apple Pay v pojišťovacím byznysu

14/01/2022 admin

Po třech letech náročného vývoje se blížíme momentu, kdy nahradíme druhou generaci aplikace Insiacare revoluční platformou Protektio, která navždy změní byznys s prodejem doplňkových pojištění i dalších pojišťovacích produktů.

Základní myšlenka, se kterou jsme vstoupili před mnoha lety na trh, se nemění. Dáváme velkým retailovým sítím, ale i malým obchodům a e-shopům nezávislost na pojišťovnách a přitom nejširší možnou nabídku pojišťovacích produktů včetně dokonalé kontroly nad průběhem řešení škod. Zatímco na pozadí probíhá neustálá aktualizace a vývoj nových pojišťovacích produktů, na popředí panuje klid a konzistence.

Něco jako Apple Pay pro pojištění

Našim partnerům napojeným na Insiacare/Protektio API garantujeme zachování jednotného procesu bez ohledu na to, kolik pojišťovacích produktů, od kolika pojišťoven svým zákazníkům nabízí. Pro partnera i koncového zákazníka vše zůstává jednoduché a snadno použitelné, od sjednání smlouvy po nahlášení a sledování řešení průběhu škody, na pozadí však pracuje složitá komplexní technologie, která zajistí vše ostatní.

Co děláme, si můžete představit trochu jako Apple Pay v pojišťovacím byznysu. Jen naše technologie jde víc do šířky. Apple nepostavil vlastní banku. Apple integroval do své technologie existující banky a platební karty tak, aby uživatel na zmáčknutí tlačítka zaplatil svými hodinkami nebo telefonem. Žádné vytahování karty, vyťukávání pinu. Banky jsou v našem případě pojišťovny a karty pojišťovací produkty, třeba All-risk pojištění.

S nástupem platformy Protektio posuneme vše o světelné roky dál. Nebe už nebude limit. Zamíříme s vámi ke hvězdám. V první fázi poznají naši partneři přechod na novou platformu díky modernějšímu rozhraní webové aplikace a také doslova nadzvukové rychlosti. Sjednání smlouvy, filtrování, hledání, ať už ve smlouvách nebo škodách se promění v zážitek. Klik, bum, bác a máte výsledek. Stejnou světelnou rychlostí bude pracovat i naše API.

Pojištění ve vašich systémech jednoduše

Daleko větší revoluce se odehraje na pozadí. Díky zvoleným nejmodernějším technologiím (Node JS či React) budeme nejen brutálně rychlí, ale hlavně neskutečně škálovatelní a snadno integrovatelní. Naši platformu bude možné skrze sadu API konektorů plně integrovat do ERP systémů, e-commerce platforem či CMS systémů. Přidávat celé nové oblasti pojištění bude otázkou hodin.

Proč by vás to mělo zajímat? Pomůžeme si zase Applem. Pro banky je složité Apple Pay ignorovat, protože lidi chtějí platit iPhonem a Apple Watch. Jakmile propojíte svůj e-shop, web, ERP, Software, CMS s naší platformou, získáte přístup k obrovskému poolu pojišťovacích produktů, ale postupně také zajímavých služeb. Pokud pro váš případ nebude existovat vhodný produkt, je obrovská šance, že takový produkt spolu vytvoříme.

Vaše možnosti doplňkových výnosů vystřelí do nebes. Nebudete muset vymýšlet produkty a synergie, bušit na dveře jednotlivých pojišťoven, žadonit o nabídky a řešit problémy, když některá přestane fungovat. Naše platforma a tým se o všem postará. Zaměříte se na klienta a prodej, my zautomatizujeme a vyřešíme vše ostatní. Jakmile integrujeme nový vhodný produkt či službu pro váš případ, zařadíme vám ho do feedu. A bác, prodáváte.

S migrací na platformu Protektio začneme na konci druhého kvartálu 2022. Migraci všech partnerů bychom chtěli zvládnout do konce roku.

Diskuze (0)