Cashbot = moderní alternativa financování

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Cashbot = moderní alternativa financování

16/09/2019 Lucie Dvořáková

Na českém trhu existuje celá řada středních a malých firem a také podnikatelů, kteří obchodují s velkými firmami a zásadním problémem jsou pro ně dlouhé lhůty splatnosti faktur, běžně až 90 dní. V případě, kdy musíte několik měsíců čekat na proplacení svých faktur, se obtížně rozvíjí jakýkoliv byznys a investice do dalších zakázek jsou prakticky nemožné. Takové situace se dají řešit klasickým faktoringem, smůla je, že pro menší firmy je nedostupný a jeho vyřízení trvá týdny.

Jaké tedy nabízíme řešení?

Služba Cashbot je ideálním řešením výše popsaných situací. Nejedná se o klasický faktoring, ale můžeme ji definovat jako řešení financování faktur. Cashbot má celou řadu výhod, které vám skutečně dokáží ulehčit život. Financování faktur u Cashbotu je možné si zřídit během několika minut a je to opravdu velmi jednoduché. Poplatek za službu platíte jedenkrát měsíčně a platíte pouze za uskutečněné financování. Výše poplatku závisí na výši, délce financování a rizikovosti dané transakce a pohybuje se v rozmezí 1 – 1,3 % z profinancované částky.

Jak to celé probíhá?

Cashbot financuje faktury malým firmám i OSVČ. K registraci si klient nachystá pouze výpis z účtu a občanský průkaz. Během registrace vyplníte informace o firmě, zadáte své kontaktní údaje, podepíšete smlouvu a nahrajete potřebné dokumenty. To vše jde řešit online a zabere vám to maximálně 30 minut. Klientovi také zůstává jeho bankovní účet, není tedy třeba sjednávat speciální účet za účelem proplácení faktur, což s sebou přináší další zbytečné náklady. Navíc si klient může pojistit danou fakturu proti neproplacení od odběratele.

Diskuze (0)