Pojištění na platformě Shopify? No problem.

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Pojištění na platformě Shopify? No problem.

23/02/2022 Libor Zezulka

S více než 20% globálního tržního podílu patří Shopify k největším e-commerce platformám na světě. Konkrétně zaujímá druhou příčku za WoCommerce, tedy řešením postaveným na open source CRM WordPress. Shopify přitom rychle roste dál a je docela možné, že se do několika let stane v e-commerce globálním lídrem. Proč?

Na rozdíl od WoCommerce Shopify nepotřebuje ke svému životu více „komponent.“ Zatímco úspěch WoCommerce stojí a padá s WordPressem, tedy poměrně košatým redakčním systémem vytvořeným za účelem publikování obsahu, Shopify od začátku vznikla jako dedikovaná platforma pro elektronické obchodování.

Spustit e-shop na Shopify může být extrémně jednoduché (jako např. na Shoptetu), na své si ovšem přijdou i zákazníci z řad malých a středních firem nebo korporací. Shopify nabízí skrze službu premium a sadu custom API možnost postavit plně customizovatelný e-shop s vlastním designem a integrovat platformu do celé řady firemních systémů.

A to je důvod, proč jsme se rozhodli pro Shopify postavit custom plugin a usnadnit klientům implenetaci pojišťovacích služeb do jejich elektronického obchodu prostaveného právě na Shopify.

Ukázku integrace si můžete prohlédnout například na e-shopu Okay.cz nebo Okay.sk. Máte-li zájem o custom integraci pluginu i do vašeho e-shopu a rozšíření nabídky obchodu o pojišťovací služby, napište nám na shopify@insiacare.cz.

Diskuze (0)