Představujeme Shoptet plugin: vše v jednom.

Spolupracujeme s nejlepšími

Máme dokonalý přehled o trhu. Neznáme totiž jednu nebo dvě pojišťovny. Známe všechny. A jejich produkty. A to je pro vás výhoda. Dokonce obrovská, pokud jste obchodník.

víc informací

Představujeme Shoptet plugin: vše v jednom.

25/07/2021 Libor Zezulka

S radostí vám představujeme výsledek mnoha měsíců programování, integrací a propojování. Tento plnotučný, tzn. komplexní pojišťovací doplněk zajistí propojení vašeho e-shopu na Shoptetu prakticky s celým českým a slovenským pojistným trhem s výhledem na další země CEE regionu. Díky doplňku InsiaCare můžete svým klientům poskytnou stejné či dokonce lepší doplňkové služby jak obrovské e-shopy a tedy přivést do své firmy velmi zajímavé doplňkové výnosy

POZOR: Při výběru pojišťovacího pluginu pro váš Shoptet e-shop dbejte i na velikost a zázemí společnosti, která služby okolo pluginu poskytuje. Díky naší velikosti, zkušenostem a odbornosti (viz. např. ocenění našeho generálního ředitele a zázemí celosvětové sítě) jsme schopní garantovat legislativní správnost celého procesu a nejširší nabídku pojišťovacích produktů.

Na značce, službě a hlavně technologii InsiaCare pracujeme více než 7 let. Jde o unikátní agregátor pojišťovacích produktů, který zajišťuje kompletní procesování pojistných smluv a škod. Naše platforma komunikuje v této chvíli s téměř desítkou nejvýznamnějších pojišťoven a procesuje pojistný byznys největším českým a slovenským retailovým sítím. Naše velikost a zkušenosti z pojišťovnictví nám zároveň dávají sílu modulovat pojišťovací produkty.

Jeden pojišťovací doplněk řeší vše. Komplexně na pozadí a chytře na popředí s nejvyšší možnou mírou automatizace.

Díky tomu všemu jsme vám schopní na pár kliknutí nabídnout ty nejlepší pojišťovací produkty pro elektroniku (postupně přidáme i další kategorie) na českém trhu a zajistit v rámci vaší skladby a objemu prodeje co nejlepší provizi. Pojišťovací produkty umíme i kombinovat, takže váš e-shop dokážeme vyzbrojit např. nejlepším pojištěním Náhodného poškození či Prodloužené záruky od jednoho pojistitele a přitom unikátního Pojištění displeje od pojistitele druhého.

Vše je přehledné, jednoduché a čisté na popředí pro vás a vašeho klienta, komplexní a chytré na pozadí pro nás a pojišťovací partnery. A hlavně legislativně naprosto v pořádku díky přísnému dohledu našich právníků a poradců v INSIA a.s. (Největší makléř v regionu a člen největší makléřské sítě na světě Marsh). Více o INSIA zde.

Co to umí?

  1. „Plnotučné“ propojení vašeho e-shopu s pojistným trhem.
  2. Přístup k nejlepším pojistným produktům pro elektroniku (ve fázi 1).
  3. Prodloužená záruka, Náhodné poškození a krádež, Pojištění displeje a další.
  4. Maximální automatizace procesu vytvoření smlouvy. Žádné ruční ťukání.
  5. Absolutní nezávislost na pojišťovnách. My kombinujeme to nejlepší z trhu.
  6. Vše funguje bezpapírově, na dálku s pojistným připisovaným na váš účet.

UPOZORNĚNÍ: Jelikož pojišťovnictví patří k silně regulovaným oborům, je potřeba před startem spolupráce probrat způsob spolupráce, komunikace s klienty a podepsat smlouvu. I když samotná instalace doplňku proběhne okamžitě, před startem prodeje musíme dát do pořádku papíry.

Po instalaci doplňku nás proto kontaktujte na e-mailu shoptet@insiacare.cz. Dejte nám prosím vědět, jaké e-shopy provozujete a o jaké pojistné produkty byste měli zájem. Zlatý standard aktuálně tvoří Náhodné poškození a odcizení (mobily, tablety, notebooky) a Prodloužená záruka. V naší nabídky však najdete i další špeky.

Jak na instalaci doplňku?

Instalovat doplňěk můžete jednoduše po zalogování do administrace vašeho e-shopu a kliknutí na tlačítko Objednat doplněk na této stránce v katalogu Shoptetu.

Nově vám nabízíme možnost pojistit pouze displej mobilů a tabletů či komplexní pojištění Náhodného poškození a odcizení rozdělit na měsíční splátky. A chystáme další inovace.

Ceník a provizní podmínky

Služba a platforma Insiacare stojí na integraci velkého množství dat napříč pojišťovnami, a to navíc napříč několika trhy. Jelikož dopředu nikdy nevíme, jaké pojistné produkty budou právě pro váš e-shop, obchod a služby optimální, nedokážeme poskytnout dopředu ceník a rozdělení provizí. V rámci onboardingového procesu se proto společně podíváme rychle na váš prodejní mix a vybereme nejvhodnější produkty a také pojišťovací domy, tzn. pojišťovny. V té chvíli budeme schopní nadefinovat ceník a také provizní podmínky. Pro start onboardingu nás kontaktujte na e-mailu shoptet@insiacare.cz.

Podmínky užití

Podmínky užití doplňku Insiacare definují Všeobecné obchodní podmínky, které si můžete stáhnout ZDE.

Vaše InsiaCare.

Diskuze (0)